KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15636045
nr 1563 6045
Marianne Lundblad
(f. 1930), Sverige
Akvareller, 3 st, Signerade. Akvarell, bildmått: 15x15 cm, yttermått inklusive ram: 31x30 cm
Marianne Lundblad, svensk bildkonstnär och skulptör född i Västerås 1930.
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 september 2023
kl 19:05:00
100 kr
150 kr
11 sep
Specialauktion Marianne Lundblad
Läs mer om Specialauktion Marianne Lundblad
Marianne Lundblad
Läs mer om Marianne Lundblad